O Mnie

O Mnie 2017-06-28T21:57:21+00:00

Najlepsza obsługa dla Twojego najlepszego przyjaciela

Nazywam się Aneta Zielińska i jestem certyfikowaną groomerką. PieSzczotka to salon fryzjerski dla psów w Gdyni. Psi salon to efekt wielu lat mojej nauki, pracy i praktyki. Jestem profesjonalnym psim fryzjerem. Powiedzieć, że kocham psy, to za mało. Psy to moja pasja i coś, co sprawia, że ciągle się rozwijam.

Jestem certyfikowanym groomerem i z nieocenionym oddaniem oraz chirurgiczną precyzją oferuję usługi fryzjerskie, kosmetyczne oraz pielęgnacyjne dla piękna Państwa czworonożnych pupili.

Aneta Zielińska

Z psim fryzjerem jest naprawdę podobnie jak z ludzkim – ważne jest doświadczenie, miła atmosfera i to coś, co sprawi, że bez strachu i lęku umówisz się do mnie ze swoim psem na kolejną wizytę. Szkolenia groomerskie dają mi wiedzę na temat aktualnych trendów w formach psich fryzur oraz standardowych wzorców strzyżeń rekomendowanych przez Międzynarodową Federację Kynologiczną.

Kurs groomerski i wszystkie inne szkolenia, które odbyłam, to godziny praktyki w pielęgnacji i kosmetyki psów różnej rasy, postury, charakteru i potrzeb. Spotkałam w swoim życiu setki różnych psów. I każdy miał inny charakter. Potrafię rozpoznać rodzaj sierści Twojego psa, ocenić kondycję skóry i zastosować najbardziej odpowiednie dla jego wyglądu i zdrowia kosmetyki pielęgnacyjne.

To nie wszystko. Moim zadaniem i misją jest nauczyć Twojego psa, by nie bał się zabiegów pielęgnacyjnych. Pokażę Ci kilka ćwiczeń, które możecie powtórzyć w domu i które pomogą walczyć z psim stresem i strachem przed fryzjerem.

Przeczytaj Poradnik

W PieSzczotce kierujemy się trzema złotymi zasadami:

  • Właściciel psa jest tu mile widziany

    Niby oczywiste, ale w większości salonów właściciele psów są wypraszani bądź odsuwani od swojego psa na czas zabiegu. Tak nie powinno być. Jesteś osobą, której pies ufa, dlaczego miałabym prosić Cię, byś zniknął z jego pola widzenia?

  • Żadnych środków uspokajających

    To nie wchodzi w grę. Psy w Pieszczotce traktowane są z opanowaniem i szacunkiem.

  • Psie potrzeby są najważniejsze

    Ocenię kondycję skóry Twojego psa, zbadam, czy nie ma insektów. Jeśli będą – pozbędę się ich. Do pielęgnacji dobiorę kosmetyki odpowiednie dla Twojego psa.

Moje Certyfikaty

Profesjonalna obsługa

Właściciele zwierząt ufają nam, by dbać o potrzeby swoich ukochanych towarzyszy. Jesteśmy profesjonalistami zobowiązanymi do zapewnienia obsługi na najwyższym poziomie.

Skontaktuj Się z Nami