Kim jest Groomer?

Kim jest Groomer? 2017-06-28T21:52:54+00:00

Groomer to osoba profesjonalnie dbająca o wygląd psa lub kota, która ukończyła certyfikowany kurs groomerski. Certyfikowany groomer w Gdyni to wciąż rzadkość. Ciągle jeszcze psie salony prowadzone są częściej przez miłośników zwierząt a nie przeszkolonych fachowców. To oczywiście niezbędne, by lubić pracę ze zwierzętami (ja swoją kocham!), ale wygląd i samopoczucie Twojego psa lepiej oddać w ręce specjalisty niż miłośnika zwierząt, prawda?

W Pieszczotce wykapię, ostrzygę, uczeszę Twojego psa. Zadbam o niego. Wykonam strzyżenie zgodne z Twoimi preferencjami. Znam kształty fryzur rekomendowane przez Międzynarodową Federację Kynologiczną(FCIFédération Cynologique Internationale).

Zadbam o psie pazury i skórę, wyczyszczę uszy. Jeżeli okaże się, że pies ma insekty, usunę je i opowiem Ci, jak dbać o pupila, by insekty więcej się nie pojawiły. W moim salonie pracuję tylko na najlepszych kosmetykach dla psów. Są naturalne, w pełni bezpieczne i każdy z nich spełnia normy zarówno bezpieczeństwa jak i jakości.

W trakcie kursu groomerskiego oraz indywidualnych szkoleń z zakresu behawiorystyki psów poznałam podstawy psychologii zwierząt, co nauczyło mnie rozpoznawać i reagować na wszystkie psie humory.  Wiem, kiedy pies jest przestraszony, niepewny, ale również, kiedy może być agresywny ze względu na obce dla niego środowisko. Potrafię zareagować i sprawić, by Twój pupil poczuł się dobrze i bez strachu wrócił na kolejną wizytę.

Profesjonalna obsługa

Właściciele zwierząt ufają nam, by dbać o potrzeby swoich ukochanych towarzyszy. Jesteśmy profesjonalistami zobowiązanymi do zapewnienia obsługi na najwyższym poziomie.

Skontaktuj Się z Nami